Багатопильні верстати по дереву

Активні фільтри

Багатопильні верстати

Придбати рамний багатопильний верстат в Україні пропонує досить багато підприємств. Однак, далеко не кожне з них має такий же великий асортимент обладнання, як КМА ua.

Для чого необхідно це обладнання

Багатопильні верстати по дереву - це пристрої, які дають можливість підвищити ефективність робочого процесу на виробництві за рахунок його оптимізації. Устаткування дозволяє одночасно розпиляти заготовку на кілька однакових (або, в залежності від потреби, різних) за розміром виробів. Це необхідно для виконання низки завдань, які стоять перед стандартною майстернею або виробництвом продуктів з деревини.

Такий верстат значно економить час працівника, підвищує ефективність і швидкість роботи.

Придбання обладнання в КМА ua

Устаткування, яке постачає компанія, дає можливість працювати практично з будь-якої деревиною - від щойно отриманого свіжого матеріалу до замороженого продукту.

У нас ви можете купити багатопилковий верстат, який виробляється з високоякісних матеріалів. Основний робочий інструмент пристрою - пили дискового або стрічкового типу проходять обов'язкову якісну заточку всіх зубів.

Такі верстати значно економлять час співробітників і займають менше місця, ніж кілька пристроїв, які можуть виконувати ту ж саму задачу. Їх використання є абсолютно безпечним для працівника, який пройшов попередній інструктаж.

Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 0 грн - 905 930 грн

Вгору