Дискові та циркулярні пили

Активні фільтри

Циркулярні пилки

Циркулярний верстат по дереву - це обладнання, яке дає можливість деревообробки. Такий пристрій значно підвищує якість роботи підприємства та його ефективність.

Переваги використання

Настільна циркулярна пила з кареткою - це обладнання, яке працює на підставі сталевого диска з великою кількістю зубців. Вони застосовуються не тільки для роботи з деревиною, але і можуть використовуватися для:

  • Роботи з плитами цементно-стружкової складу;
  • Розпилу плит з деревної стружки;
  • Роботи з пластиком, газобетону і гіпсом;
  • Розпилу тротуарних плит.

Такі верстати дають можливість виробляти самі різні розрізи - точкові, похилі, поперечні і поздовжні, що значно розширює можливості будь-якого виробництва.

Сам робочий диск виготовляється з напайкою з твердих металів і сплавів, які гарантують якісне різання навіть самих твердих матеріалів. Залежно від диска компанія отримує можливість працювати з матеріалами різної щільності.

Придбання обладнання

Купити циркулярний верстат в Україні можна в компанії КМА ua, яка дає можливість придбання обладнання тільки найвищої якості.

Кожен верстат проходить кілька етапів перевірки, що виключає можливість попадання бракованого товару до замовника.

Також компанія КМА ua - одна з небагатьох, що дає можливість купити циркулярний верстат з кареткою в Україні, отримавши обладнання, яке пройшло сертифікацію в країні і має гарантію від виробника.

Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 0 грн - 248 510 грн

Вгору