Вертикальні стрічкопильні верстати по дереву

Активні фільтри

Пилки стрічкові

Стрічкова пила по дереву - це обладнання, яке має робочу поверхню у вигляді пильного полотна. Вона дає можливість ефективно і акуратно виконувати деякі види робіт з обробки дерева.

Для чого потрібна така пила?

Стрічкову пилку по дереву використовують в ситуації, коли потрібно зробити прямолінійні розпили або фігурно випиляти деревину і деревні заготовки. Така пила має досить зручну конструкцію, що дає можливість використовувати її для робіт з пластиком і матеріалами композитного типу.

Найчастіше стрічкові пилки застосовуються на підприємствах, які виробляють меблі або різні декоративні вироби з пластику, деревини або фанери. Також за допомогою цього обладнання можна створювати покриття для підлоги - такі як ламінат або паркетна дошка.

Стрічкова пила - це один з найпопулярніших інструментів, який має зручну особливість - це висока продуктивність при невеликій вазі і малих габаритах.

Придбання пристрою

Купити стрічкову пилку по дереву в Україні можна в компанії КМА ua.

Компанія КМА ua пропонує обладнання високої якості, яке є стійким до зносу та пройшло процедуру сертифікації в Україні. Також важливою перевагою є тривала гарантія від виробника.

Таке обладнання дає можливість значно збільшити ефективність роботи майстерні або виробництва, не переплачуючи за придбання пристроїв.

Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 0 грн - 1 000 000 грн

Диаметр диска

Диаметр диска

Вгору