Двосторонні шліфувальні верстати

Активні фільтри

Деревина використовується для виготовлення різних деталей до меблів або виробництва готових виробів. Один з обов'язкових етапів обробки - шліфування. На виробництві застосовується механізований варіант цього процесу. Для цього залучаються двосторонні шліфувальні верстати.

Навіщо потрібні двосторонні шліфувальні верстати?

Найбільшу популярність двосторонні моделі отримали в виробництві меблів або матеріалів для будівельних або опоряджувальних робіт. З назви обладнання просто здогадатися, що обробка заготовок проводиться одночасно з обох сторін. Для цього використовуються спеціальні стрічки, що забезпечує високу якість обробленої поверхні.

Двосторонні шліфувальні верстати вирішують відразу кілька важливих завдань:

  • Забезпечується остаточне вирівнювання поверхонь з доведенням ступеня їх шорсткості до бажаного показника. Це необхідно до покриття деревини лаком або іншими складами.
  • Видаляються різноманітні нерівності (поглиблення, піднесення), що створює однорідність поверхні.
  • Усуваються задирки і напливи лаку, грунтовки.

Двосторонні шліфувальні верстати однаково добре здатні обробляти заготовки квадратного і круглого перетину, плоскі матеріали. Спеціальні подавальні і приймають ролики відповідають за подачу заготовок будь-якої форми під час процесу. Одночасне вплив двостороннього шліфувального верстата відразу на обидві сторони істотно прискорює процедуру.

Де використовуються двосторонні шліфувальні верстати?

Двосторонні шліфувальні верстати застосовуються для обробки:

  • плоскою або криволінійної дерев'яної поверхні за допомогою вільної стрічки;
  • щитових і брусків деталей, їх бічних крайок, торців;
  • лакофарбових покриттів (при проміжної шліфовці).

Двосторонні шліфувальні верстати - незамінне обладнання, призначене для підприємств, що випускають продукцію з дерева, наприклад, двері.

Ціна двостороннього шліфувального верстата може бути різною. Все залежить від функціональності установки і виробника. Хорошу репутацію має обладнання німецьких брендів. Установки від Winter і Holzmann користуються неймовірною популярністю на підприємствах усього світу.

Надійні двосторонні моделі дозволяють працювати протягом тривалого часу без зупинки. У оператора є можливість встановлювати заготовку в зручному положенні, що гарантує високу якість обробки і абсолютну безпеку. Також працівник підприємства може налаштовувати необхідну швидкість обертання барабану для виконання певних режимів. Один барабан в конструкції є провідним, а другий - веденим через ремінну передачу.

Купівля двосторонніх шліфувальних верстатів в КМА ua

Підприємства Києва та інших міст України завжди зможуть вигідно купити устаткування цього типу в інтернет-магазині KMA.ua.

Ми пропонуємо найкращі моделі від Holzmann і Winter по самим розумними цінами.

Наші фахівці детально розкажуть про всі можливості обладнання, порадять найбільш підходящу модель двостороннього шліфувального верстата, враховуючи всі особливості виробництва. Вибираючи якісну техніку, ви економите час і знижуєте собівартість одиниці продукції.

Вгору