Системи аспірації

Активні фільтри

Аспірації для витяжки стружки

Аспірація для деревообробки - обов'язкове обладнання на будь-якому підприємстві, де здійснюється активна робота з деревом. Стружка, тирса і пил - це природний продукт деревообробки, який утворюється в ході практично будь-якої роботи з деревиною.

Для чого необхідне це обладнання?

Стружка, тирса і пил, які з'являються при проведенні робіт - це досить незручні наслідки. Всі ці продукти заважають робочому процесу, створюють безлад на робочому місці і можуть навіть завдати шкоди здоров'ю працівника при частому вдиханні пилу.

Витяжки для деревообробних верстатів - це обладнання, яке легко видаляє з робочого місця всі продукти деревообробки, збираючи їх у спеціальні контейнери, після чого продукти можна піддавати утилізації або обробці.

Витяжка для стружки - це дуже зручний інструмент, який дає можливість економії часу на виробництві. Ручне видалення сміття і продуктів обробки - досить довгий і незручний процес, який не може гарантувати ідеальної чистоти робочого місця. Витяжка ж для тирси та інших продуктів - це оперативне і якісне обладнання.

Замовлення пристрою у нас

КМА ua пропонує купити аспірацію в Україні у кращому співвідношенні ціна/якість продукту.

Обладнання, яке ми пропонуємо:

  • Виробляється з якісних матеріалів;
  • Є стійким до зносу при активному використанні;
  • Проходить кілька етапів перевірки, що виключає можливість шлюбу.
Вгору