Фугувальні верстати по дереву

Активні фільтри

Фуговальні верстати

Фугувальний верстат по дереву - це обладнання, яке широко застосовується для роботи на підприємствах, які активно займаються деревообробкою.

Переваги використання обладнання

Фугувальний верстат дає можливість зробити стругання будь-яких матеріалів і деталей найвищої якості. Пристрій також виконує зняття фаски під кутом, необхідним для роботи. В результаті замовник отримує ідеально рівну поверхню, з якої можна комфортно і ефективно працювати в подальшому.

Саме фуговальні пристрої - це ідеальний верстат для роботи на будь-якому підприємстві. Він сконструйований професійно, маючи міцну станину, яка запобігає вплив вібрації на механізм. Всі робочі поверхні виконуються з чавуну, що гарантує надійність використання обладнання.

Устаткування має можливість регулювати глибину обробки кожної заготовки і положення робочої поверхні для ефективної та якісної роботи. Напрямна лінійка стає зручним помічником в регулюванні нахилу столу.

Придбання обладнання у КМА ua

Купити фугувальний верстат по дереву можна купити в компанії КМА ua, яка пропонує обладнання тільки найвищої якості.

Всі пристрої компанії КМА ua проходять офіційну сертифікацію в Україні і ретельно перевіряються, щоб не допустити потрапляння бракованих верстатів до замовника.

Фільтр за

Бренд

Бренд

Ціна

Ціна

  • 0 грн - 263 950 грн

Вгору