Кромкошліфувальні верстати

Активні фільтри

Верстат для шліфування кантів

Верстат для шліфування кантів - це обладнання, яке дає можливість якісно проводити фінішний етап обробки виробів з дерева, різних заготовок і деталей.

Переваги використання обладнання

Особливість роботи з деревиною полягає в тому, що під час процесу далеко не завжди є можливість досягти ідеального зовнішнього вигляду торця виробу. Пристрій дає можливість створити ідеальний кант будь-якої заготовки.

Верстат для шліфування кантів - це пристрій, який використовує для роботи «нескінченну» поверхню у вигляді закільцьованої стрічки з абразивним матеріалом. Ця техніка може застосовуватись не лише для обробки прямої поверхні, але і для того, щоб надати потрібний зовнішній вигляд опуклим і увігнутим деталям.

Придбання такого обладнання

Досить часто компанії приймають рішення купити канто-шліфувальний верстат по дереву в ході розширення виробництва і збільшення його ефективності. Таке обладнання відмінно зарекомендувало себе як спосіб швидкої і якісної обробки. Однак, у зв'язку з досить високою технологічною складністю, важливо правильно вибрати компанію, яка буде його постачати.

КМА ua пропонує своїм клієнтам обладнання найкращої якості, яке має такі переваги:

  • Всі пристрої проходять сертифікацію;
  • Кожна деталь виготовляється із зносостійких матеріалів;
  • Велика кількість перевірок виключає ймовірність браку.
Вгору