Фарбувальні камери

Активні фільтри

Фарбувальні камери

Камера для фарбування дерев'яних виробів - це обладнання, яке значно спрощує процес фінішної обробки дерев'яних виробів і меблів фарбувальними матеріалами і лаками.

Камера для фарбування дерева

Камери для фарбування мають дубльовану фільтр-систему, яка має:

  • Водяну підлогу;
  • Водяну завісу;
  • Скловолокнисті фільтри.

Все це дає можливість домогтися автономності установки і уникнути проникненню продуктів фарбування назовні, так як лаки і фарби можуть завдати шкоди здоров'ю працівників.

Компанія КМА ua дає можливість придбати камеру з водяного статі. Така комплектація обійдеться значно дешевше, однак, таке рішення ніяк не вплине на якість фарбування заготовки, меблів або деталей.

Фарбувальна камера для дерева гарантує рівномірної, акуратною і якісного фарбування дерев'яних об'єктів і заготовок. Фарбувальна камера для деталей дає можливість професійно пофарбувати деталі будь-якої конфігурації.

Придбання пристрою

Купити фарбувальну камеру найвищої якості можна в компанії КМА ua, яка дає можливість придбання продукції з тривалою гарантією від виробника.

Перевагою використання обладнання від компанії КМА ua є його надійність - кожен пристрій виготовляється з якісних матеріалів, що володіють високим ступенем надійності та зносостійкості.

Вгору