Види фрезерних верстатів і їх можливості

Сучасні виробничі підприємства не обходяться без якісного металообробного обладнання. Не останнє місце в цьому списку займають фрезерувальними верстати. Виконуючи великий спектр операцій, ці установки все частіше купуються і для домашніх невеликих майстерень.

Циркулярні пилки і їх особливості

Для розпилу і обрізки деревини та іншого листового матеріалу використовують спеціальні електроінструменти. Існує безліч деревообробних пристроїв, серед яких почесне місце займає пила циркулярна. Вона незамінна на виробництвах, будівництвах і навіть в домашній роботі. Підібравши ріжучий круг, можна виробляти розпил не тільки дерева, а й металу і каменю.

КМА ua на виставці MTKT 2020

MTKT - це одна з найбільших виставок меблевих технологій та комплектуючих, на якій представляють своє обладнання представники багатьох країн. Наша компанія взяла активну участь у цій виставці , яка проходила в місті Києві 28-30 жовтня. Ми представили деревообробне обладнання європейських брендів Holzmann, Robland, Cormak, Nikmann, Maggi, Holzher.

КМА ua на виставці MTKT INNOVATION 2020

КМА ua прийняла участь у виставці MTKT INNOVATION 2020, яка проходила в місті Києві з 26 по 29 лютого. Там ми представили там верстати відомих європейських брендів Zipper, Holzmann, Robland.

Вгору