Будівельна техніка


Будівельна техніка - купити за найкращими цінами в Києві, Україні в інтернет-магазині KMA.ua

У зв'язку з активним ростом сфери нерухомості будівельна техніка на даний момент користується великою популярністю. Сама техніка включає в себе машини і механізми, які дають можливість забезпечити повний цикл будівельних робіт високої ефективності.

Придбання обладнання

Купівля такої складної техніки - це сфера, яка не допускає економії, що призводить до втрати якості. Звичайно, у будь-якого забудовника хочеться придбати механізми якомога дешевше, однак, часом таке рішення може призвести до ще більших втрат. Підводних каменів придбання дешевої техніки є декілька:

1. Таке обладнання не може забезпечити ефективність і швидкість виконання робіт. Як правило, техніка такого рівня не має високої продуктивності, яка необхідна для швидкого зведення будівель;

2. Така техніка може потребувати постійного ремонту і обслуговування, бо є неспроможною справлятися з навантаженнями, які виникають при активному використанні;

3. Техніка такого рівня може потребувати швидкої заміни, так як багато з її деталей не відповідають високим стандартам якості.

Вибір постачальника

Продаж будівельної техніки в Україні здійснює досить багато компаній, однак, великий ризик обрати ту, яка, нажаль, буде постачати обладнання не найкращої якості.

Для того щоб вибрати постачальника, який надає якісне обладнання, необхідно звернути увагу на три основних моменти:

  • Обладнання повинне бути офіційно сертифіковане в Україні та мати документи, які це підтверджують;
  • Кожна одиниця повинна ретельно перевірятися продавцем на предмет шлюбу;
  • Обладнання повинне мати тривалу гарантію і можливість обслуговування по закінченню її терміну.

Компанія КМА ua дає можливість придбати техніку, яка повністю відповідає цим вимогам. Все обладнання виготовляється з матеріалів найвищої якості і додатково перевіряється на кожному етапі виробництва. Техніка відрізняється високою стійкістю до зносу і має можливість гарантійного та пост гарантійного обслуговування.

Консультації та замовлення

+38 067 822 68 75

замовити консультацію

sale@kma.ua

м. Луцьк, пров. Комунальний, 4

м. Київ, вул. Козелецька, 24, бізнес-парк "Відрадний"

м. Житомир, вул. Танкістів, 1

м. Харків, просп. Ландау Льва, 149, оф. №311

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння