Б/В обладнання


Б/В обладнання по дереву і металу - купити за найкращими цінами в Києві, Україні в інтернет-магазині KMA.ua

Б/У обладнання

Придбання обладнання, яке вже було у вжитку - це вірне рішення, яке відрізняється високою економністю.

Переваги придбання такої техніки

Серед власників майстерень досить поширений стереотип про те, що придбання обладнання, яке було в роботі - це невигідне рішення, яке може обернутися серйозними витратами в подальшому. Однак, це зовсім не так.

При виборі правильного постачальника, ви зможете придбати обладнання за цінами, які значно нижчі. Однак, це ніяк не позначається на якості пристроїв і ефективності їх роботи.

Компанія КМА ua займається поставками б/в обладнання, дотримуючись таких принципів:

  1. Кожен верстат, які пропонується клієнтові, знаходиться в робочому стані і якість його роботи ні в якому разі не поступається новому;
  2. Ми ретельно перевіряємо кожну одиницю обладнання і ні в якому разі не пропонуємо клієнту то пристрій, який має зношені механізми або деталі, які приведуть до поломки;
  3. Компанія пропонує досить низькі ціни на обладнання, поетом його придбання - це вигідне рішення.

Придбання обладнання в КМА ua

Компанія КМА ua займається поставками обладнання, яке відрізняється високою якістю і довговічністю. Це стосується як нових пристроїв, так і того, яке вже було у вжитку.

Всупереч поширеному стереотипу, компанія КМА ua приймає на реалізацію тільки те обладнання, яке не може використовуватися через закриття підприємств. Також досить часто великі підприємства оновлюють навіть те обладнання, яке знаходиться в ідеальному стані. Це викликано появою на ринку більш ефективних новинок або ж введенням в експлуатацію пристроїв, які мають додаткові функції.

Купуючи обладнання у компанії КМА ua, ви можете бути впевнені в його якості та довговічності використання. Кожна одиниця ретельно перевіряється, що повністю виключає можливість продажу обладнання, яке незабаром вийде з ладу.

Консультації та замовлення

+38 067 822 68 75

замовити консультацію

sale@kma.ua

м. Луцьк, пров. Комунальний, 4

м. Київ, вул. Козелецька, 24, бізнес-парк "Відрадний"

м. Житомир, вул. Танкістів, 1

м. Харків, просп. Ландау Льва, 149, оф. №311

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння