Багатофункціональні верстати

Багатофункціональний верстат Holzmann K5-260L

Багатофункціональні верстати
Holzmann
K5260L_400V
212 080 грн.
Багатофункціональний верстат Holzmann K5-260L замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.
Під замовлення

Багатофункціональний верстат Holzmann K5-260L 230 В

Багатофункціональні верстати
Holzmann
K5260L_230V
212 080 грн.
Багатофункціональний верстат Holzmann K5-260L 230 В замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.
Під замовлення

Багатофункціональний верстат Cormak CM 250

Багатофункціональні верстати
Cormak
CM250/400V
206 000 грн.
Багатофункціональний верстат Cormak CM 250 замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.
Під замовлення

Багатофункціональний верстат Cormak CM 250 230V

Багатофункціональні верстати
Cormak
CM250/230V
206 000 грн.
Багатофункціональний верстат Cormak CM 250 230V замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.
Під замовлення

Багатофункціональні деревообробні верстати - купити багатофункціональні деревообробні верстати за найкращими цінами в Києві, Україні в інтернет-магазині KMA ua

Багатофункціональні верстати

Багатофункціональні деревообробні верстати з ЧПК - це обладнання, яке дає можливість значно збільшити ефективність виробництва за рахунок виконання великої кількості дій одним пристроєм.

Використання верстата

Універсальний деревообробний верстат - це пристрій, який може гарантувати швидку і якісну обробку будь-яких типів деревини. Комбінований верстат дає можливість виконувати:

  • Розпилювання деревини;
  • Стругання в площині;
  • Рейсмусованіє і фрезіровка;
  • І інші дії.

Устаткування дає можливість швидко і якісно обробляти деревину, значно збільшуючи ефективність виробництва. Воно стає хорошим помічником як в невеликій майстерні, так і на великому виробництві, яке працює з великими обсягами продукції щодня.

Придбання верстата у KMA ua

Купити багатофункціональний верстат по дереву можна в компанії КМА ua, яка займається поставками якісного обладнання для деревообробки. Компанія поставляє верстати, виготовлені з якісних матеріалів, що підтверджує сертифікація в Україні і тривала гарантія від виробника.

Все що поставляється компанією обладнання проходить кілька етапів перевірки, що виключає можливість потрапляння шлюбу до клієнта. Купуючи верстат в КМА ua, ви купуєте надійне і довговічне устаткування.

Консультації та замовлення

+38 067 822 68 75

замовити консультацію

sale@kma.ua

м. Луцьк, пров. Комунальний, 4

м. Київ, вул. Козелецька, 24, бізнес-парк "Відрадний"

Фільтрувати
Ціна
грн. грн.
Виробники
розгорнути список згорнути список
Фильтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння