Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann GBM 25

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25

GBM25_400V
Під замовлення
134 200 грн.

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25 замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.

Опис

Верстат моделі Holzmann GBM 25 є вертикально-свердлильним, він служить для обробки деталей малих габаритів та ваги. Дана модель є підлоговим варіантом, що дає збільшений хід шпинделя, що дозволяє робити глибші отвори. Висока конструкція також має збільшений хід столу по вертикалі, що дозволяє розміщувати деталі більших розмірів. За допомогою даного верстату можна виконувати свердління, розсвердлювання, зенкерування, розточування отворів, розвертання, зенкування, цекування.

Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстатові, адже під кожен матеріал та діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим меншу швидкість і чим м’якший тим більшу швидкість можна встановлювати. Дана модель обладнана редукторною передачею та двигуном з двома обмотками, що дозволяє змінювати швидкість за допомогою перемикання важелів відповідно до схеми на верстаті. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегріву чи навіть повного руйнування. Не правильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може відбутися перегрів який може призвести до послаблення матеріалу чи навіть до загорання чи плавлення. Регулювання швидкості дозволяє з максимальною ефективністю реалізувати потенціал потужності двигуна.

Робочий стіл виготовлено з чавуну, що є відповідним до класу верстата. Регулювання відбувається не тільки по вертикалі, а можливий нахил столу до 45° в обидві сторони, що збільшує можливості верстату та покращує зручність обробки деталі.

Нарізання різьби є невід’ємною потребою в металообробці, верстат обладнаний можливістю нарізання внутрішніх різьб за допомогою мітчика. Це добавляє універсальності даному верстату.

Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм. Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням, для зупинки верстату при небезпечних ситуаціях. Відкидна кришка шпинделю яка захищає оператора, при піднятій кришці верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази що допомагають зафіксувати деталь або дозволяють встановити додаткові фіксуючі елементи, такі як лещата.

 

 

Технічні характеристики

Напруга
400 В
400 В
Макс. діаметр свердління
25 мм
Розмір столу
500 x 350 мм
Потужність двигуна S6
900 1700 Вт
900 1700 Вт
Гарантія
24 міс
Вага нетто
190 кг
Габаритні розміри, ШхДхВ
570х1670х720 мм
Потужність двигуна
650 1200 Вт
Частота обертання фрезерного шпинделя
105-2900 об хв
Розмір T-подібних пазів
14 мм
Відстань між шпинделем і опорною плитою
1235 мм
Макс. розмір різьби
M10
Размер опорной плиты
500 х 400 мм
Виліт
255 мм
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25
Кількість

Ціна:

134 200 грн.

Всього:

Про покупця