Свердлильно-фрезерний верстат Holzmann GBM 25T

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25T

GBM25T_400V
Під замовлення
122 470 грн.

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25T замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.

Опис

Верстат моделі Holzmann GBM 25T є вертикально-свердлильним, він служить для обробки деталей малих габаритів та ваги. Дана модель є настільним варіантом, за рахунок чого є досить компактною і підходить навіть для не великих майстерень. За допомогою даного верстату можна виконувати свердління, розсвердлювання, зенкерування, розточування отворів, розвертання, зенкування, цекування.

Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстатові, адже під кожен матеріал та діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим меншу швидкість і чим м’якший тим більшу швидкість можна встановлювати. Дана модель обладнана редукторною передачею та двигуном з двома обмотками, що дозволяє змінювати швидкість за допомогою перемикання важелів відповідно до схеми на верстаті. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегріву чи навіть повного руйнування. Не правильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може відбутися перегрів який може призвести до послаблення матеріалу чи навіть до загорання чи плавлення. Регулювання швидкості дозволяє з максимальною ефективністю реалізувати потенціал потужності двигуна.

Нарізання різьби є невід’ємною потребою в металообробці, верстат обладнаний можливістю нарізання внутрішніх різьб за допомогою мітчика. Це добавляє універсальності даному верстату.

Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм. Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням, для зупинки верстату при небезпечних ситуаціях. Відкидна кришка шпинделю яка захищає оператора, при піднятій кришці верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази що допомагають зафіксувати деталь або дозволяють встановити додаткові фіксуючі елементи, такі як лещата.

Технічні характеристики

Напруга
400 B
Макс. діаметр свердління
25 мм
Розмір столу
250 x 290 мм
Потужність двигуна S6
900 1700 Вт
Гарантія
24 міс
Вага брутто
175 кг
Вага нетто
150 кг
Габаритні розміри, ШхДхВ
460х940х730 мм
Потужність двигуна
650 1200 Вт
Частота обертання фрезерного шпинделя
105-2900 об хв
Макс. відстань між шпинделем і опорною плитою
535 мм
Виліт
255 мм
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25T

Свердлильний верстат Holzmann GBM 25T
Кількість

Ціна:

122 470 грн.

Всього:

Про покупця