КМА ua на відкритті нового навчально-практичного центру

КМА ua на відкритті нового навчально-практичного центру

Раді повідомити, що 24 лютого 2020 року на базі Соснівського навчального ліцею, що у Рівненській області,  відкрили новий навчально-методичний центр з надсучасним деревообробним обладнанням від австрійської ТМ Holzmann! 

Команда KMA ua приїхала привітати колектив закладу з такою важливою подією!

KMA українська компанія - офіційний дистрибьютор бренду Holzmann у нашій країні, і ми пишаємося тим, що саме наше обладнання стоїть в цехах і майстернях цього інноваційного закладу.

Чим особливий цей навчальний центр

Спеціальність «Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний» дуже затребувана серед вступників, і заклад зробив усе можливе, щоб вони отримали якісну і прогресивну освіту. Облаштували столярний і меблевий цехи, майстерні ручної обробки деревини, стрічкову пилораму,  а також клас для проведення інструктажів з охорони праці і роздягальню.

Цей навчально-практичний центр є прикладом того, яким повинен бути новий освітній простір для навчання нашої молоді. Україна потребує висококваліфікованих робітничих кадрів, а такі центри за допомогою новітнього обладнання будуть готувати першокласних професіоналів.

Віримо, що кваліфікаційний рівень випускників з таким підходом до організації освітнього простору буде рости щорічно, а професійні верстати -  сприяти якісному навчанню.

01_1.jpg

Цей навчально-практичний центр є прикладом того, яким повинен бути Новий освітній простір для навчання нашої молоді. Україна потребує висококваліфікованих робітничих кадрів, а такі центри за допомогою новітнього обладнання готувати першокласних професіоналів.

01_2_1.jpg
01_3.jpg

КМА ua пишається тим, що саме наше обладнання стоїть в цехах і майстерень навчально-практичного центру.

01_4.jpg

Віримо, що рівень першокласних професіоналів з таким підходом до організації освітнього простору буде рости щорічно, а професійні верстати сприяти гарному навчанню.

Консультації та замовлення

+38 067 822 68 75

замовити консультацію

sale@kma.ua

м. Луцьк, пров. Комунальний, 4

м. Київ, вул. Козелецька, 24, бізнес-парк "Відрадний"

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння