Про компанію КМА Україна

Компания KMA ua  є провідним постачальником європейского -дерево та металообробного обладнання, садової та будівельної техніки уже понад 10 років.

KMA ua - єдиний офіційний дистриб'ютор таких брендів, як:  Holzmann, Robland, Cormak, Ayza Mizrak, Armak, AES, Zipper, на території України.  

Компанія має 2 офіційні представництва у різних куточках України: Луцьк, Київ.

KMA ua - надійний партнер та запорука успіху вашого бізнесу!

Наші клієнти

ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ

м. Луцьк, пров. Комунальний, 4

- 300 м2

- 160 одиниць обладнання

м. Київ, вул. Козелецька, 24

- 280 м2

- 140 одиниць обладнання

У ВАС завжди є можливість приїхати в наші виставкові зали, щоб оглянути і протестувати верстати в роботі.

ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧІ!

KMA ua на виставках

Блог КМА

На кожному підприємстві у певний момент виникає потреба придбати обладнання для виробництва. Чи це буде збільшення наявних робочих потужностей, чи відкриття нової виробничої лінії, вибір завжди викликає багато запитань. Хоча для вирішення достатньо зробити два кроки – визначитися з цілями, для яких ви купуєте обладнання, та обрати надійного постачальника.

Компанія «КМА Україна» вже понад 10 років забезпечує українських покупців високоякісним обладнанням для всіх галузей індустрії. Як єдиний офіційний дистриб'ютор провідних європейських брендів Holzmann, Robland, Cormak, Zipper, ARMAK, AES, Ayza Mizrak, ми пропонуємо найкраще технологічне оснащення, яке чудово зарекомендувало себе на світовому ринку.

Запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин, де широко представлені інвентар по металу та дереву, садова та будівельна техніка , верстати для виготовлення меблів і багато іншого. Продукція поставляється безпосередньо від виробників, тому ціна вигідна, а якість підтверджена відповідними європейськими сертифікатами. На весь товар надається гарантія та післягарантійне обслуговування.

Що таке промислове обладнання?

Оснащення для промисловості - це широкий спектр механізмів, необхідних для проведення технологічних операцій на виробництві. Якісне індустріальне обладнання є життєво необхідним для забезпечення діяльності підприємств різних профілів. На сучасному ринку представлений величезний вибір механізмів, кожен із яких виконує своє завдання. Наприклад, садова техніка використовується для обробки ґрунту, переробки відходів та їх транспортування. У столярній справі застосовуються механізми для різання, шліфування, оброблення торців та інших операцій.

Попит на ту чи іншу виробничу техніку залежить від багатьох чинників. Так, сьогодні в Україні особливо потрібні потужні генератори та мініелектростанції. Їх вартість досить висока, тому багато хто воліє купити промислове обладнання бу. Але перед тим, як його замовити, загляньте на сайт KMA.UA. Там ви знайдете багато цікавих пропозицій перевіреного обладнання безпосередньо із заводу.

ТОП верстати по дереву та металу у 2024 році

За роки роботи ми змогли належним чином оцінити продукцію різних виробників. На основі багаторічного досвіду експерти компанії розробили власний список ТОП-10 верстатів з дерева та металу для промислового використання в Україні, які пропонує інтернет-магазин інструментів KMA.UA.

Представлені у списку верстати мають відмінні відгуки клієнтів, характеризуються високою продуктивністю та відповідають міжнародним стандартам. Тому якщо хочете придбати в Україні якісні шліфувальні пристрої по металу, верстати фрезерні, дискову циркулярну пилу, столярне обладнання бу або нове, звертайтеся!

Топ промислового обладнання за номінаціями від KMA Україна

Також фахівці проаналізували сильні та слабкі сторони провідних виробників обладнання для індустрії. На основі цих досліджень ми склали список номінантів у кожній категорії технологічного обладнання. Познайомтеся з найкращими!

Детальна інформація про кожен товар є на нашому сайті, або зверніться до консультантів інтернет-магазину.

Як вибрати промислове обладнання в Україні

Сьогодні, коли від індустрії потрібний швидкий і якісний результат, саме сучасне обладнання забезпечує ефективну роботу підприємств. А з огляду на те, що прогрес не стоїть на місці, і постійно з'являються нові, вдосконалені агрегати, до покупки обладнання слід поставитися дуже уважно.

Перед тим, як купити обладнання для виробництва, ось що необхідно зробити:

 1. Визначте, які вимоги та завдання ви хочете за його допомогою вирішити. Це дозволить чітко встановити основні параметри та характеристики, яким воно має відповідати;

 2. Розробіть технічне завдання щодо укомплектування виробництва необхідним обладнанням;

 3. Вивчіть ринок, ознайомтеся з пропозиціями різних брендів та особливостями їхньої продукції. Особливу увагу зверніть на репутацію виробника та реальні відгуки покупців;

 4. Визначте, яка ціна пропонованого обладнання буде для вас прийнятною (згідно з вашими фінансовими можливостями);

 5. Розішліть технічне завдання постачальникам товару, що цікавить;

 6. Вивчіть отриману пропозицію та визначтеся з оптимальною моделлю обладнання;

 7. Проаналізуйте, наскільки обране обладнання сумісне з робочими процесами виробництва;

 8. Поцікавтеся можливістю оглянути техніку, що вас цікавить, наживо. Серйозні компанії-постачальники мають виставкові зали, де можна протестувати ту чи іншу модель. Як варіант, відвідайте спеціалізовану виставку;

 9. Дізнайтеся, чи є у постачальника гарантія на обладнання та можливість обслуговування;

 10. Оформіть договір купівлі-продажу, де прописані всі домовленості (терміни постачання, монтажні роботи, навчання персоналу та інше).

Також перед покупкою ознайомтеся з вимогами, яким має відповідати індустріальне обладнання:

 • Безпека відповідно до міжнародних стандартів;

 • Спеціалізація/адаптація саме для вашої галузі;

 • Економічна доцільність - співвідношення витрат на оснащення та отриманої від нього користі;

 • Зручне технічне обслуговування;

 • Потрібна для вашого робочого процесу потужність;

 • Надійність та можливість при необхідності швидко провести ремонтні роботи.

Враховуючи ці критерії, ви зможете придбати справді якісне обладнання для виробництва і тим самим максимально підвищити ефективність робочих процесів.

Види промислового устатковання в Україні

Оснащення для виробництва відрізняється за призначенням та спеціалізацією. У нашій країні найбільш затребувані такі його категорії.

Меблеве обладнання

Спеціалізоване обладнання, призначене для обробки різних матеріалів, які використовуються при виготовленні меблів.

Сюди відносяться:

 • Форматно-розкрійні верстати;

 • Деревообробні станки;

 • Кромкооблицювальні пристрої;

 • Свердлильно-присадочні верстати;

 • Аспірації для деревообробки;

 • Фарбувальні камери.

Якщо ви бажаєте надійне меблеве обладнання купити з гарантією якості, воно є у нашому інтернет-магазині інструментів.

Столярні верстати

Для робіт по дереву використовується спеціалізоване обладнання, і для кожного процесу необхідний свій верстат. Купити столярні верстати під різні завдання пропонує наш сайт. Тут ви знайдете такі типи верстатів:

 • Фрезерні;

 • Фугувально-рейсмусові;

 • Шліфувальні;

 • Токарні;

 • Лобзикові;

 • Багатофункціональні;

 • Комбіновані;

 • Свердлильно-пазувальні.

Також у каталозі представлені дискові, циркулярні, торцювальні та стрічкові пилки, автоподатчики верстатів майстерень, паркетошліфувальні машини, пилососи для прибирання та інша техніка для столярних робіт. При необхідності порадимо, де в Україні можна придбати столярне обладнання бу.

Деревообробка

Для обробки деревини обов'язково треба мати широкий спектр відповідного обладнання. Якщо ваша спеціалізація – деревообробка інструменти та обладнання купити за вигідними цінами пропонує КМА Україна. В асортименті стрічкові пилорами, заглибні пили, преси для фанери, багатопильні та чотиристоронні верстати, пилоколуни, сушильні камери для деревини та багато іншого. Ми підберемо оптимальний варіант, який максимально вирішить важливі для Вас завдання.

Металообробка

Обладнання для роботи з металом має бути надійним та високопродуктивним. Тому оснащення для такої галузі, як металообробка купити варто тільки у перевірених виробників. Великий вибір агрегатів представлений у відповідному розділі сайту. Тут є токарні та згинальні верстати, фрезерні, заточувальні та шліфувальні установки, ковадла, лещата та інше металообробне обладнання. Тож якщо ви шукаєте, де вигідно купити в Україні металообробні верстати, запрошуємо до нас.

Садова техніка

Ця категорія широко використовується у сільському господарстві та промисловому садівництві. Сюди відносяться дровокопи, дроворізи, мотоблоки та мультикультиватори, газонокосарки, садові подрібнювачі тощо. Продукцію категорії садова техніка купити у нас можна з гарантією та подальшим післягарантійним обслуговуванням.

Будівельна техніка

Будівництво в Україні – надзвичайно важлива та відповідальна галузь, тому обладнання для будівництва повинне відповідати найвищим стандартам. Пропонуємо купити будівельну техніку найкращих європейських марок, у якості та функціональності якої впевнені. У каталозі представлені найкращі моделі віброплит, траншеєкопачів, бетонозмішувачів, установок алмазного свердління, міні-екскаваторів, мотобурів та інших агрегатів для робіт на будівництві.

Кращі виробники промислового обладнання в Україні

Компанія КМА Україна працює лише з перевіреними виробниками, яких можемо впевнено рекомендувати своїм клієнтам. Щоб придбати найбільш підходящий пристрій, перегляньте короткий огляд пропозицій провідних брендів.

Впевнені, що інформація про переваги товарів різних виробників допоможе здійснити правильний вибір.

Поради та рекомендації від експертів КМА.UA

Недостатньо просто купити обладнання для виробництва, важливо правильно його підібрати та швидко інтегрувати у робочі процеси. Щоб ваше підприємство отримало максимальну користь від придбання нового обладнання, скористайтесь порадами експертів компанії “КМА Україна”.

 1. Перед придбанням обладнання ретельно проаналізуйте особливості робочих процесів підприємства. Ваша покупка повинна доповнювати та оптимізувати ваші можливості, а не викликати необхідність перевстановлення всіх діючих технологій;

 2. Звертайте увагу на номінальну потужність апарата. Відмінно, якщо вона на 15-20% перевищуватиме заплановане навантаження;

 3. Визначте оптимальні розміри механізму відповідно до приміщення, де планується встановлення. Обов'язковий доступ для експлуатації та обслуговування агрегату;

 4. Переконайтеся, що обладнання відповідає вимогам безпеки;

 5. Якщо пристрій складний в експлуатації, подбайте про попереднє навчання персоналу;

 6. Вчасно проводьте профілактичне обслуговування обладнання для швидкого усунення дрібних несправностей та уникнення простоїв.

Часті запитання

Для зручності ми зібрали найпопулярніші запитання клієнтів інтернет-магазину інструментів КМА.UA та відповіді на них.

Як підібрати обладнання для саду?

Садова техніка підбирається відповідно до розміру площі, яку потрібно обробляти, обсягу робіт та рельєфу місцевості. Ці фактори визначають необхідну потужність та інші параметри обладнання.

Як вибрати верстат для нарізки різьби?

При покупці такого верстата зверніть увагу на потужність двигуна і швидкість обертання інструменту. Саме ці параметри відповідають за його продуктивність та ефективність. Ми постачаємо якісні різьбонарізні агрегати від найкращих європейських брендів. Також у нас можна купити металообробні верстати для інших завдань із доставкою по Україні.

Паркето-шліфувальні машини якого виробника порадите?

У цій категорії найбільше довіряємо австрійському бренду Holzmann. Вся його продукція проходить європейську сертифікацію CE та відповідає найсуворішим стандартам.

Де подивитися технологічне обладнання у роботі?

Ознайомитися з продукцією різних виробників можна на спеціалізованих виставках. Також багато постачальників мають власні виставкові зали, де є можливість протестувати та одразу купити обладнання для виробництва.

Що робити, якщо обладнання не підійшло?

Якщо з моменту покупки минуло не більше 14 днів і пристрій не використовувався, за правилами захисту прав споживачів можна його повернути або обміняти на більш підходящий.

В інтернет-магазині інструментів KMA.UA точно є обладнання, яке ідеально підійде вашій компанії. А ми зробимо все можливе, щоб ви були задоволені покупкою!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння