KMA ua вже більше 10 років забезпечує українських споживачів якісним висококласним обладнанням, адже є одним із провідних постачальників європейського дерево- та металообробного обладнання, будівельної та садової техніки, генераторів і промислових мініелектростанцій. Наші принципи - професіоналізм та індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, що дає змогу підібрати оптимальне для вас устаткування і надавати кваліфіковані послуги з його подальшого обслуговування.

Компанія КМА в Україні- єдиний офіційний дистриб’ютор таких відомих брендів як Holzmann, Robland, Cormak, Zipper, ARMAK, AES та Ayza Mizrak. Поставляємо продукцію напряму від виробників, тому можемо гарантувати високу якість і функціональність обладнання. Багато виробників і підприємців вже є нашими постійними клієнтами, і їх число неухильно зростає.

Плідно співпрацюємо з великими й відомими на вітчизняному ринку підприємствами, серед яких Представництво НАТО в Україні, "Львівський бронетанковий завод", "Укрзалізниця", Державний концерн "Укроборонпром", "Укрнафта" та ін.

Компанія KMA ua постійно бере участь у державних публічних закупівлях PROZORRO.

Переваги співпраці з КМА ua

  • Наше устаткування - це найкраще співвідношення ціни та якості завдяки прямим поставкам від виробника.
  • В наявності широкий асортимент обладнання, що дає змогу забезпечити потреби кожного виробництва
  • Для вашої зручності є 2 склади з виставковими залами, розташованими у Києві та Луцьку, де можна оглянути і протестувати продукцію компанії.
  • Професійна консультація та підбір обладнання, пусконалагоджувальні роботи кваліфікованими фахівцями, післягарантійне обслуговування.
  • Велика мапа виробництв з нашим устаткуванням.
  • Оперативна доставка замовлення у будь-який регіон України.
  • Наявність європейських сертифікатів якості, що гарантують надійність і довговічність, якість і точність функціоналу обладнання, безпеку персоналу.
  • Якісний сервіс в максимально короткі строки.

Компанія KMA ua - надійний партнер та запорука успіху  Вашого бізнесу!

Про КМА

ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ

м. Луцьк, пров. Комунальний, 4

- 300 м2

- 160 одиниць обладнання

м. Київ, вул. Козелецька, 24

- 280 м2

- 140 одиниць обладнання

У ВАС завжди є можливість відвідати наші виставкові зали, щоб оглянути і протестувати верстати в роботі.

БУДЕМО
 ВАМ РАДІ!

Наші клієнти

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння