Поршневий компресор Zipper ZI-COM200-10 може успішно використовуватися в малярних майстернях, на автосервісах, в гаражах, у побуті та в інших сферах, де є потреба у стисненому повітрі. Компактний і мобільний, він надзвичайно зручний у використанні, а продуктивність 356 л/хв, максимальний тиск 10 Бар і 2 швидкороз’ємних з’єднання дають змогу ефективно працювати практично з усім пневматичним інструментом. Ресивер об’ємом 200 л забезпечує стабільну подачу стисненого повітря при пікових навантаженнях і відключенні компресора для охолодження. Компресор працює від напруги 230 В, тому може підключатися практично будь-де.
Оснащений манометрами ресивера і робочого тиску, а також зливним клапаном. Для легкого транспортування компресора є колеса і ручка на корпусі. Купити компресор для майстерні Zipper ZI-COM200-10 з доставкою по Україні можна на сайті офіційного постачальника KMA.UA.
Чому варто вибрати саме компресор Zipper ZI-COM200-10
Особливості компресора:
- Продуктивність - 356 л/хв
- Максимальний тиск - 10 Бар
- Живлення від мережі 230 В
- Ремінний тип приводу
- Ресивер об’ємом 200 л
- 2 швидкороз’ємних з’єднання для різних пневматичних інструментів
- Манометр для ресивера
- Манометр робочого тиску
- Зливний клапан на дні ресивера
- Компактний і міцний сталевий корпус
- Колеса і ручка для переміщення
- Відповідність світовим стандартам якості та безпеки.
Часті запитання
Перегляньте відповіді на питання про компресори і особливості їх використання.
Як вибрати компресор для власного використання?
Для періодичного використання у власному гаражі чи на ділянці найкращим варіантом буде поршневий компресор. При виборі зверніть увагу на такі аспекти:
- Продуктивність. Для власного застосування зазвичай достатньо 100-200 л/хв, але все ж рекомендуємо розрахувати потрібну конкретно вам продуктивність за формулою: сумарна потреба у стисненому повітрі наявного пневматичного інструменту + 20-30%.
- Тиск. Обирається під наявний пневмоінструмент. Наприклад, для фарбопульта потрібний тиск близько 4 Бар, для перфоратора - від 6 до 9 Бар. Врахуйте, що при тривалій роботі компресора тиск може падати, тому краще придбати модель із запасом тиску.
Скільки часу поршневий компресор може працювати безперервно?
Максимальний час безперервної роботи поршневого компресора - від 25 до 40 хвилин (в залежності від моделі). Потім треба обов'язково зупинити його для охолодження.
Як часто потрібно змінювати мастило у поршневому компресорі?
Першу заміну мастила потрібно здійснити через 20-25 мотогодин. Надалі - через кожні 100 годин роботи.
Чим відрізняються поршневі компресори з прямим і ремінним приводом?
У компресорах з прямим приводом двигун з’єднаний з колінчастим валом напряму. Відповідно, двигун і поршень обертаються з однаковою швидкістю. Такі компресори мають менший розмір і вагу та легкі в обслуговуванні за рахунок простої конструкції. Але вони мають менший термін служби, більш шумні і швидко нагріваються.
У компресорах з ремінним приводом двигун з’єднаний з колінчастим валом за допомогою ременя і шківів, а швидкість обертання поршня нижча, ніж у двигуна. Завдяки цьому менше зношуються деталі, і компресор має більший робочий ресурс. Ще таке обладнання більш продуктивне і може довше працювати без зупинок. З недоліків - необхідне періодичне обслуговування і заміна ременя.
Як доглядати за компресором, щоб він служив довго?
Для збереження ефективності і тривалої служби компресора необхідно:
- Регулярно перевіряти рівень мастила і вчасно його змінювати
- Чистити і за потреби змінювати повітряні фільтри
- Уникати перевищення допустимого тиску і перегріву компресора
- Регулярно зливати конденсат з ресивера
- Стежити за належним зберіганням обладнання.