Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN

Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN

SB3116RHN_400V
Під замовлення
30 120 грн.

Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.

Опис

Верстат моделі Holzmann SB 3116RHN є вертикально-свердлильним, він служить для обробки деталей малих габаритів та ваги. Дана модель є підлоговим варіантом, що дає збільшений хід шпинделя, що дозволяє робити глибші отвори. Висока конструкція також має збільшений хід столу по вертикалі, що дозволяє розміщувати деталі більших розмірів. За допомогою даного верстату можна виконувати свердління, розсвердлювання, зенкерування, розточування отворів, розвертання, зенкування, цекування.

Регулювання швидкості є важливою функцією у свердлильному верстатові, адже під кожен матеріал та діаметр свердління потрібно підбирати відповідну швидкість, чим твердіший матеріал тим меншу швидкість і чим м’якший тим більшу швидкість можна встановлювати. Дана модель обладнана ремінною передачею, що дозволяє змінювати швидкість перекидаючи ремінь між різними діаметрами шківів, відповідно до схеми яка є на верстатові. Правильно обрана швидкість запобігає передчасному затупленню свердла, його перегріву чи навіть повного руйнування. Не правильно підібрана швидкість теж має негативний вплив на матеріал, може відбутися перегрів який може призвести до послаблення матеріалу чи навіть до загорання чи плавлення. Регулювання швидкості дозволяє з максимальною ефективністю реалізувати потенціал потужності двигуна.

Робочий стіл виготовлено з чавуну, що є відповідним до класу верстата. Регулювання відбувається не тільки по вертикалі, а можливий нахил столу до 45° в обидві сторони, що збільшує можливості верстату та покращує зручність обробки деталі. Також регулюється виліт голови відносно колони.

Верстат обладнаний системами безпеки відповідно до європейських норм. Кнопка аварійного вимкнення з самоблокуванням, для зупинки верстату при небезпечних ситуаціях. Відкидна кришка шпинделю яка захищає оператора, при піднятій кришці верстат не запуститься. На робочому столі є Т-подібні пази що допомагають зафіксувати деталь або дозволяють встановити додаткові фіксуючі елементи, такі як лещата.

Технічні характеристики

Напруга
400 B
Макс. діаметр свердління
16 мм
Гарантійний термін
24 міс
Розмір столу
ø300 мм
Частота обертання
500-2500 об хв
Потужність двигуна S6
900 Вт
Вага брутто
58 кг
Вага нетто
56 кг
Габаритні розміри, ШхДхВ
490х1400х250 мм
Потужність двигуна
600 Вт
Виліт
130-430 мм
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN

Свердлильний верстат Holzmann SB 3116RHN
Кількість

Ціна:

30 120 грн.

Всього:

Про покупця