Універсальний згинальний верстат Holzmann URB 30 - це компактний, портативний інструмент для холодного і гарячого згинання металевих заготовок з метою надання їм круглої або спіральної форми. Може працювати з діаметром круглого прутка до 10 мм і розміром квадратного прутка до 10х10 мм. Максимальна висота матеріалу - 30 мм. Згинання під кутом до 180° дозволяє створювати вироби різної складності. Пристрій дуже простий у використанні та дозволяє згинати матеріали по спіралі.
Верстат Holzmann URB 30 відноситься до класу професійного ковальського обладнання. Призначений для виготовлення різноманітних декоративних деталей із низьковуглецевої сталі та кольорових металів. Цей ручний згинальний верстат широко використовується при виробництві кованих і декоративних металевих виробів для дому, саду і бізнесу: елементів огорожі, поручнів, віконних решіток, воріт, підвісних і підлогових підставок для рослин тощо.
Особливості універсального згинального верстата Holzmann URB 30
- Підходить для холодного і гарячого згинання
- Ручне керування
- Максимальний діаметр круглого прутка - 10 мм
- Розмір квадратного прутка - до 10х10 мм
- Висота заготовки - до 30 мм
- Максимальний кут згину - 180°
- Міцна сталева конструкція
- 4 монтажні отвори в опорній плиті
- Компактний розмір
- Проста і легка експлуатація
- Сертифікація СЄ.
Часті запитання
У відповідях на запитання ви знайдете корисну інформацію про ручні згинальні верстати.
Для чого найчастіше використовують ручні згинальні верстати?
Ручні згинальні верстати незамінні для виготовлення декоративних елементів (балконні решітки, хвіртки), ремонту металевих конструкцій та створення авторських виробів, наприклад, меблів у стилі лофт або кованих свічників.
З якими матеріалами можна працювати на ручному згинальному верстаті?
Ручні згинальні верстати підходять для роботи зі сталлю, алюмінієм, міддю та латунню, які мають невелику товщину та діаметр.
Який максимальний діаметр прутка можна зігнути на ручному верстаті?
Це залежить від моделі верстата і типу матеріалу. В середньому стандартні ручні згинальні верстати дозволяють працювати з діаметром круглого сталевого прутка 10-12 мм і квадратним прутком до 10х10 мм. Для алюмінію і міді діаметр може бути 12-14 мм.
Як правильно вибрати ручний згинальний верстат?
Для правильного вибору необхідно врахувати тип матеріалів, з якими плануєте працювати, їх діаметр/розмір і товщину, а також які типи згинів потрібні. Вибираючи ручний згинальний верстат, зверніть увагу на міцність конструкції, якість затискних елементів, зручність регулювання, вагу та габарити пристрою.
Чи потрібне навчання для роботи з ручним згинальним верстатом?
Конструкція ручного згинального верстата проста та інтуїтивно зрозуміла, тому базові навики для роботи з ним здобути досить легко. Ну а для роботи з різними типами металів і складніших згинів потрібна практика і розуміння властивостей матеріалів.