Гарантійні зобов'язання

Гарантія розповсюджується :

- на бензинові генератори, в т. н. ч. інверторні – 1 рік.

- на дизельні генератори - 1 рік .

- на дизельні 4-х циліндрові генератори -1 рік або 500 мотогодин* залежно від того, що настане раніше.

Початок дії гарантії на генератори - з моменту продажу товару, що підтверджується записом та печаткою продавця в гарантійному талоні.

У випадках проведення планового сервісного обслуговування, у терміни, передбачені інструкціями до дизельних стаціонарних генераторних установ, гарантія розповсюджується на половину відповідного строку гарантії або половину мотогодин* для відповідного типу генератора, залежно від того, що виникло раніше.

Відмітка про проходження в авторизованому сервісному центрі планового технічного обслуговування генератора обов'язково має бути зазначена в гарантійному талоні. 

Вартість технічного обслуговування генератора додатково в авторизованому сервісному центрі Продавця за результатами діагностики.  

У разі необхідності технічного обслуговування стаціонарних генераторів можливі плани технічного обслуговування генератора з виїздом на місце майстрів сервісного центру.

Доставка генератора до сервісного центру та зворотна доставка для проходження планового технічного обслуговування, а також обслуговування стаціонарних генераторів з виїздом майстрів сервісного центру на місце його знаходження, здійснюється за рахунок Покупця.

Гарантійний ремонт генератора працює тільки за наявністю належного порядку заповненого гарантійного талона, підпису Покупця про згоду з гарантійними умовами. Для видалення гарантійного талона або наявності помилок при його заповненні (виправлення за наявності, що незавірені печаткою продавця, нерозбірливі написи в гарантійному талоні чи відривному купоні), гарантійний ремонт не створений, претензії з приводу якості не приймаються, а гарантійний талон видається сервісним центром як недійсний. .

Гарантією Виробник і Продавець підтверджують справність закупленого обладнання та беруть на себе зобов’язання щодо безкоштовного сервісного обслуговування, заміни дефектних деталей, вузлів і механізмів та усунених неполадок, які були випущені в рамках всього гарантійного терміну за умови, якщо вони виникли з вини заводу-виробника та у строки, встановлені законодавством України.

Гарантія поширюється на несправності, які виникли через дефекти виробничого обладнання.

Гарантія на генератори не розповсюджується при наступних випадках:

1. Недотримання користувачами приписів інструкцій з експлуатації.

2. На виробі пошкоджено або відсутність ідентифікаційних стікерів або серійних номерів.

3. Несправності виробу виникли в результаті неправильного транспортування, зберігання та обслуговування неналежним чином.

4. На механічні пошкодження (тріщини, відколи, металеві стружки, сліди ударів і падінь, деформація корпусу, розетки або будь-яких інших елементів конструкції, в тому числі отриманих в результаті замерзання води (утворення льоду), при наявності в середовищі агрегату сторонніх рідин та предметів.

5. Підключення виробу до електромережі з порушенням або використанням не за призначенням.

6. Виявленої несправності не може бути підтверджено зареєстрованим сервісним центром чи продемонстровано успішним користувачем.

7. Робіт пов'язаних з: очищеним від пилу і бруду, налаштуванням, регулюванням, періодичним та плановим технічним обслуговуванням, заміною мастила тощо.

8. Виявлення несправностей, що виникли в результаті перезавантаження виробу. Ознаками перенавантаження оплавлення чи зміна кольору деталей внаслідок посилення високої температури, пошкодження на поверхнях циліндру або поршні, руйнування поршневих кілець, шатунових вкладишів.

9. Виявлення несправностей, причиною яких є нестабільність роботи електроприладів користувача, а також використання генератора для живлення зварювальних апаратів.

10. Виявлення несправностей, викликаних внутрішнім або зовнішнім забрудненням, таким як забруднення паливної чи мастильної системи або системи охолодження.

11. Наявності на електричних кабелях чи штепсельних вилках ознака механічного чи термічного пошкодження.

12. Несправності, які виникли в результаті використання не оригінальних запасних частин і матеріалів, мастилів тощо.

13. Явності несправностей у двох чи більше вузлах, які не пов'язані між собою.

14. Поломки, що виникла в результаті природних чинників - бруд, пил, вологість, висока чи низька температура, стихійний лих. 

15. Вихід з ладу одночасно ротора та статора.

16. Несправності, внаслідок чого експлуатація виробу не була зупинена і продовжувалася.

17. Використання неякісного та/або не відповідного типу палива.

18. Самостійного ремонту виробу, внесення змін у конструкцію виробу.

19. Виявлення несправностей, які виникли внаслідок природного виносу в результаті останніх використань (закінчення ресурсу).

Гарантія на генератори не розповсюджується на:

• деталі, що швидко зношуються та комплектуються: свічки пропускаються, форсунки, шківи, ​​фільтруючі та запобіжні елементи, акумулятори, знімні пристосування, ремені та ланцюги, гумові ущільнювачі, пружини зчеплення, осі, стартерні вузли, мастило, оснащення, робочі поверхні, шланги, ланцюги та шини;

• профілактичне обслуговування (чищення, змащування, промивання), встановлення та регулювання;

• акумуляторні батареї, які надаються з обладнанням;

• вихід з ладу автоматичного регулятора напруги виробу через недотримання правил експлуатації.

Записатися на сервіс

Майстер з діагностики та ремонту:

+38 (067) 516 75 70 Микола

+38 (067) 177 30 03 Іван

+38 (067) 790 61 27 Микола

E-mail:

servis@kma.ua

ВАЖЛИВО! Право на гарантійний ремонт виявляє діагностика на сервісному центрі.

Дана гарантія не обмежує прав споживача за законами України.

Гарантійне безкоштовне сервісне обслуговування здійснюється лише у сервісному центрі, зазначеному в гарантійному талоні.

Безкоштовне сервісне обслуговування не здійснюється у разі втрати гарантійного талону.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння