Поршневий компресор Mast ZA65/100L 400V з продуктивністю 330 л/хв і максимальним тиском 10 Бар є відмінним вибором як для власного використання, так і для невеликих майстерень, СТО та виробництв. Технічні характеристики дозволяють застосовувати його з більшістю пневматичного інструменту, а наявність ресивера об’ємом 100 л гарантує стабільну, рівномірну подачу стисненого повітря та ефективну роботу пневматики. Живлення компресора від трифазної мережі 400 В.
Оснащений двигуном потужністю 2,2 кВт з ремінним приводом, мідною обмоткою, захистом від перегріву і перевантаження, що дозволяє безперебійну роботу компресора при високих навантаженнях. Компактна, стійка до пошкоджень конструкція і наявність коліс роблять компресор зручним в експлуатації і транспортуванні та забезпечують тривалий термін його служби. Замовити Mast ZA65/100L 400V можна на сайті KMA Group з доставкою по Україні.
Чому варто вибрати саме поршневий компресор Mast ZA65/100L 400V
Особливості Mast ZA65/100L 400V:
- Робота від трифазної мережі
- Потужність - 330 л/хв
- Максимальний тиск - 10 Бар
- Двигун 2,2 кВт з мідною обмоткою, захистом від перегріву і перевантаження
- Ремінний тип приводу
- Ресивер 100 л
- Компактна, стійка до пошкоджень металева конструкція
- Колеса для переміщення.
Часті запитання
Пропонуємо вашій увазі відповіді на популярні запитання про особливості компресорів.
Як працює поршневий компресор?
В основі роботи поршневого компрессора - рух поршня вверх-вниз, що призводить до стиснення повітря і підвищення тиску. Коли тиск досягає потрібного рівня, стиснене повітря через вихідний клапан надходить у систему або ресивер.
Які типи поршневих компресорів існують?
Поршневі компресори поділяються на одно- і двоступінчаті, а також на масляні і безмасляні.
Які поршневі компресори кращі - масляні чи безмасляні?
Все залежить від необхідного вам результату. Масляні компресори більш ефективні та витривалі, мають довший термін служби. Безмасляні - забезпечують якісне стиснене повітря без найменших домішок мастила, але швидше зношуються і мають меншу продуктивність.
Безмасляні компресори незамінні в медицині, харчовій промисловості та інших сферах, де існують суворі вимоги до чистоти стисненого повітря. Якщо ж у вашій роботі таких вимог немає, кращим варіантом буде масляний компресор.
Що входить в обслуговування поршневого компресора?
Для збереження ефективності і початкових характеристик поршневого компресора необхідно:
- Регулярно перевіряти рівень мастила, при необхідності доливати чи змінювати його.
- Здійснювати очищення або заміну фільтрів.
- Перевіряти герметичність шлангів і клапанів.
- Регулярно зливати конденсат з ресивера.
Скільки часу поршневий компресор може працювати без перерв?
Це залежить від моделі компресора, рівня навантаження та умов експлуатації. Зокрема, при великому навантаженні чи високій температурі навколишнього середовища компресор швидше перегрівається і потребує частіших зупинок для охолодження. При стандартних умовах поршневі компресори повинні накачати ресивер, після чого відпочити 3-5 хвилин. Безперервна робота поршневого компресора більше 25-40 хвилин не допускається.