Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP

Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP

BS275TOP_400V
Під замовлення
122 110 грн.

Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.

Опис

Стрічкова пила Holzmann BS275 TOP є професійно - промисловим обладнанням.

 Полотно 27 мм початковим для промислового виробництва. Перевагами є: гарна геометрія різу (полотно саме себе тримає в своєму різі), набагато більший ресурс полотна (порівнюючи з 20мм, тим більше з 13мм полотнами). З 27-го типорозміру виробники полотн починають виготовляти вузькоспеціалізовані полотна під нержавіючі та інструментальні сталі. 27-ме полотно через велику висоту має велику площу охолодження від системи ЗОР, що буде вилкою перевагою при інтенсивній довготривалій роботі при різці великих суцільно-металевих заготовок чи масивній пакетній різці.

Двошвидкісний двигун:

Даний верстат обладнаний двох швидкісним двигуном (дві обмотки), регулювання відбувається за рахунок перемикання на пульті керування. Регулювання швидкості у стрічкових пилах по металу є важливою функцією, тому що вона має безпосередній вплив на якість та швидкість роботи з заготовкою. Регулювання швидкості дозволяє операторові адаптувати швидкість різання до конкретного матеріалу, що безпосередньо впливає на ефективність та якість обробки. Підбір відповідної швидкості допоможе уникнути перегріву полотна чи заготовки, що сприяє тривалішому  терміну служби полотна та очікуваному результату від роботи, також регулювання допомагає уникнути зайвої вібрації.

Наявність ЗОР:

Для підвищення ефективності роботи верстату встановлений ЗОР. ЗОР – це змащувальна-охолоджувальна рідина, яка відповідає за охолодження полотна, що допомагає уникнути перегріву і відповідно розтягування та спадання його з шківів, збільшує термін служби полотна, оскільки при нагріві, підвищена температура негативно впливає на твердість зубів полотна і пришвидшеного їх затуплення. Охолодження дозволяє працювати при вищих швидкостях полотна без його перегріву, що покращує продуктивність та ефективність різання.

Гідроциліндр:

Гідроциліндр, який використовується для опускання голови стрічкової пили, забезпечує плавне та контрольоване опускання, що дозволяє точно контролювати процес різання. Також гідроциліндр дозволяє зафіксувати ріжучу голову на довільній зручній для конкретної заготовки висоті, щоб початок опускання голови відбувався безпосередньо над заготовкою, а не від крайнього верхнього положення

Різ під кутами:

Здатність різати під кутами є незамінною функцією верстату, дана модель обладнана поворотною головою. На відміну верстату з поворотними тисками, на верстаті з поворотною ріжучою головою заготовку не потрібно повертати навколо верстату. Це дуже актуально для заготовок великої довжини. Також поворотна голова дозволяє досягти кращої точності кута різу.  Поворотну голову гармонічно доповнює ексцентриковий зажим тисків, що дозволяє після регулювання тисків швидко зафіксувати або відпустити заготовку без повторного регулювання, що напряму збільшує ефективність роботи верстата.

Дротяна щітка:

Стрічкова пила обладнана дротяною щіткою яка очищує полотно, дозволяє уникнути накопичення стружки та інших відходів на шківах. Стружка на шківах вкрай негативно буде впливати на точність вертикального різу, наявність зайвих шумів і нерівномірного натягу полотна. Чисте полотно забезпечує кращий контакт з матеріалом, також очищене полотно вимагає менше енергії для різання, що може зменшити навантаження на двигун та інші механізми пилки.

Безпека понад – усе! Запобіжні пристрої в стрічкових пилах для металу є важливою частиною системи безпеки та призначені для захисту оператора та самого обладнання від небезпек та непередбачених ситуацій. Система автоматичного вимикання після закінчення різу заготовки, виконується за допомогою кінцевого вимикача. Це вимоги згідно європейських норм безпеки для працюючого персоналу. Також присутні аварійні вимкнення при виявленні небезпечних умов, таких як перегрів, перевантаження чи інші аварійні ситуації.

Технічні характеристики

Напруга
400 В
Гарантія
24 міс
Габаритні розміри, ШхДхВ
580х1350х235 мм
Потужність двигуна
1500 Вт
Тип управління:
напівавтоматичне
ЧПУ
Ні
Кількість швидкостей
2
Діапазон нахилу
0°-60°
Ріжуча здатність в мм, ДxВ, 90°
200x200 мм
Ріжуча здатність у мм, круглий перетин, Ø 90°
225 мм
Ріжуча здатність у мм, круглий перетин, Ø 45°
160 мм
Ріжуча здатність , ДxВ, 45°
160x160 мм
Пильна Стрічка
2450 x 27 x 0,9 мм
Додатковий сервіс
Навчання|Сервісне обслуговування|Встановлення
Потужність
1.5
Кількість швидкостей, шт.:
2
Довжина пильного полотна, мм.:
2450
Ширина пильного полотна, мм.:
27
Товщина пильного полотна, мм.:
0.9
Швидкість руху пильної стрічки, м/хв.:
35 м хв|75 м хв
Кут пиляння, град.
90
Швидкість пиляльної стрічки
37,5 75 м хв

Рекомендуємо

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння

Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP

Стрічкова пила по металу Holzmann BS 275TOP
Кількість

Ціна:

122 110 грн.

Всього:

Про покупця